Segmentinės tvoros 2D, 3D

Segmentinė tvora nepasižymi išskirtinumu kaip kaltinė ar profilinė tvora, tačiau ji turi ir savų privalumų:
* Nedidelė tvoros kaina.
* Tvorą galima sumontuoti pakankamai greitai. 

Segmentine tvora aptvertos teritorijos turi savų pliusų. Atrodo tvarkingai ir tvirtai. Tiek tinklinė tvora, tiek segmentinė tvora tinka tiems, kurie nenori aklinos tvoros, kuriems patinka, kad sklypas ar sodas būtų šviesus ir tvora neužstotų saulės.

Segmentinės tvoros susideda iš vienodo 2500mm ilgio suvirintos vielos panelių, o jų aukštis – nuo 1030 iki 2030 mm.

Tvoros segmentai skirstomi į:

 3D tipo šis tvoros tipas turi bangelės formos standumo briaunas. Tai suvirintas 5 arba 4 mm vielos storio tvoros segmentas. 3D tipo segmentinės tvoros akučių išmatavimai – 50 mm horizontali x 200 mm vertikali. 3D segmentinės tvoros

 2D tipoŠio tipo tvoros segmentai pasižymi itin dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu, kadangi jų gamybai yra naudojamos storesnės vielos nei įprastuose tvoros segmentuose – ji nesikraipo ir yra sunkiai sulankstoma. 2D tvoros segmentai būna dviejų vielos storio tipų: 

 – 6/5/6 mm, kai dvigubos horizontalios vielos 6 mm ir vertikalios 5 mm;

 – 8/6/8 mm, kai dvigubos horizontalios vielos 8 mm ir vertikalios 6 mm

 

Abiejų tipų segmentai tvirtinami prie 60x40mm profilio stulpų metalinėmis apkabomis arba specialiais nerdyjančio plieno varžtais su nulaužiamomis veržlėmis. Stulpai betonuojami į žemę gręžtiniuose poliuose. Kad tvoros stulpai nesurudytų, ant jų viršaus užmaunami kamšteliai, kurie apsaugo stulpus nuo sniego ir lietaus.

Segmentinę tvorą norime rekomenduoti tveriant sporto ar žaidimų aikšteles, vaikų darželius, mokyklas, automobilių stovėjimo aikšteles, pramoninius objektus ar privačius namus.

Išsirinkę segmentinę tvorą nenusivilsite – ši tvora nekels Jums jokių rūpesčių, nes segmentai ir stulpai yra pagaminti iš cinkuoto metalo profilio, cinkuoti karštuoju būdu arba gruntuoti, o po to nudažyti. Tokiu būdu apdoroti segmentai yra apsaugomi nuo greito korozijos poveikio.

Segmentinę tvorą, atraminius tvoros stulpus, kiemo vartus ir vartelius, bei kitus tvoros elementus gali Jums pristatyti ir įrengti mūsų tvorų rangos specialistai bet kuriame Lietuvos regione.

Segmentinių tvorų galerija